Pildas iela 16b

Rīga, LV-1035

+371 29333296

Pasūtījumiem

info@bcsystems.lv

Saziņai

Sendvičpaneļu montāža

Padalīties ar šo rakstu

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Kā galvenā sendvičpaneļu priekšrocība visbiežāk tiek minēta ātrā sendvičpaneļu montāža, ko nodrošina šī risinājuma izmantošana. Pieredzējuši speciālisti sendvičpaneļu montāžu veiks ātri un efektīvi, tādā veidā samazinot kopējās darba izmaksas.

Liela priekšrocība šī risinājuma izmantošanā ir arī tā, ka pēc sendvičpaneļu montāžas nav nepieciešama papildus apdare. Tas attiecās gan uz ārējām, gan iekšējām sienām un jumta konstrukcijām. Sendvičpanelis var tikt izmantots arī vienpusējai ēku renovācijai (sk. zemāk pie “Paneļu izmantošana esošu ēku renovācijā”)

Lai nodrošinātu vizuālu saderību ar klientu vēlmēm un prasībām, skārda apšuvumu ir iespējams izveidot dažādos veidos, turklāt tam ir pieejama plaša krāsu izvēle. Līdz ar to ikviens klients var atrast un izvēlēties tādu komplektāciju, kas atbilst visām prasībām, vienlaikus nodrošinot izcilu kvalitāti par pieņemamu cenu.

Veicot sendviča tipa paneļu montāžu, to savienojums tiek veidots tā, lai tas nebūtu redzams. Līdz ar to ēkas fasādei tiek piešķirts estētisks izskats, ko nav iespējams nodrošināt izmantojot citus risinājumus.

Ikviens no mūsu piedāvājumā esošajiem paneļiem ir izteikti izturīgs pret dažādiem apstākļiem, kas uz tiem var iedarboties ekspluatācijas laikā, kas nozīmē, ka sendviča tipa paneļi ir izteikti laba investīcija ēkas būvniecībā.

Tāpat, visi paneļi, ko saviem klientiem piedāvā BC Systems, ir paredzēti gan vertikālai, gan horizontālai montāžai. Līdz ar to, ar šo paneļu palīdzību ir iespējams veikt pilnu ēkas sienu un jumta montāžu, izmantojot vienu risinājumu.

Vēlies saņemt kādu no BCSYSTEMS pakalpojumiem?