09:00 - 17:00
+371 29333296

Sendvičpaneļu izmantošana

Mūsu piedāvājumā esošo paneļu dažādās īpašības un to sniegtās priekšrocība nodrošina, ka šie paneļi var tikt izmantoti dažāda veida ēku celtniecībā un jau esošo ēku renovācijā.

Mūsu darba pieredze rāda, ka izteikti populāra ir šāda veida paneļu izmantošana dažāda veida angāru un noliktavu būvniecībā, kā arī degvielas uzpildes staciju, auto mazgātavu, servisu un citu līdzīgu ēku būvniecībā.

Tāpat, sendvičpaneļu siltumizolācijas īpašības tos padara ideāli piemērotus dažāda izmēra un veida saldēšanas sistēmu izveidošanai. Šīs ir ēkas, kurām izteikti svarīga ir tieši izmantoto paneļu tehniskā kvalitāte. Mūsu piedāvātie sendvičpaneļi nodrošina šādos projektos nepieciešamo augstas kvalitātes siltumizolāciju, kā arī izturību pret mitruma uzsūkšanos un uzglabāšanos.

Tāpat, viena no nozīmīgām sendvičpaneļu izmantošanas priekšrocībām ir to higiēniskums. Tie ir viegli kopjami, kā arī neuzsūc un neuzglabā nekāda veida kaitīgās vielas. Šī iemesla dēļ sendviča tipa paneļu izmantošana ir ideāli piemērota tādu objektu būvniecībā, kas ir saistīti ar pārtikas rūpniecību un uzglabāšanu.

To uzbūvē izmantotās metāla loksnes netiek ietekmētas, ja to virsma tiek apstrādāta un mazgāta ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem.

Vēlies saņemt kādu no Baltic Construction Systems pakalpojumiem?